Ansatte

Maria Guribye

Biblioteksjef

maria.guribye@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Astrid Aase Thorstensen

Fagleder –  Arrangementer og markedsføring

astrid.aase.thorstensen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Alfsen

Medier og formidling

marianne.alfsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marit Caffyn

Medier og formidling
Barn og unge

marit.caffyn@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Karen Dalevoll

Arrangementer og markedsføring

karen.dalevoll@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Eydis Alda Eikeland

Medier og formidling
Barn og unge

eydis.alda.eikeland@porsgrunn.kommune.no

tlf:35547170

Ingunn E. Geving

Fagleder – Medier og formilding

ingunn.eikeland.geving@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Nina Gjeruldsen

Service og drift

nina.gjeruldsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Turid V. J. Gjestland

Medier og formidling

turid.v.j.gjestland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Monica Johnsen

Service og drift

monica.johnsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Andersen Løyland

Service og drift
mariannne.a.loyland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Stian Omland

Arrangementer og markedsføring
Barn og unge
stian.omland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marcus Patai

Arrangementer og markedsføring
marcus.patai@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Kjersti Slette

Fagleder – Service og drift
kjersti.slette@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Mona Thorjussen

tlf: 35547170

 

 

Translate »
Click to listen highlighted text!