Ansatte

Maria Guribye

Biblioteksjef

maria.guribye@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Alfsen

Medier, service og drift

marianne.alfsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marit Caffyn

Formidling, arrangement og markedsføring
Barn og unge

marit.caffyn@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Karen Dalevoll

Formidling, arrangement og markedsføring

karen.dalevoll@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Eydis Alda Eikeland

Medier, service og drift
Barn og unge

eydis.alda.eikeland@porsgrunn.kommune.no

tlf:35547170

Ingunn E. Geving

Fagleder – Formidling, arrangement og markedsføring

ingunn.eikeland.geving@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Nina Gjeruldsen

Medier, service og drift

nina.gjeruldsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Turid V. J. Gjestland

Medier, service og drift

turid.v.j.gjestland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Monica Johnsen

Medier, service og drift

monica.johnsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Andersen Løyland

Medier, service og drift
mariannne.a.loyland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Stian Omland

Formidling, arrangement og markedsføring
Barn og unge
stian.omland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marcus Patai

Formidling, arrangement og markedsføring
marcus.patai@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Hanne Sandvik

Formidling, arrangement og markedsføring

hanne.sandvik@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Kjersti Slette

Fagleder – Medier, service og drift
kjersti.slette@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Mona Thorjussen

Medier, service og drift
mona.thorjussen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

 

 

Translate »
Click to listen highlighted text!