Ansatte

Maria Guribye

Biblioteksjef

maria.guribye@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Astrid Aase Thorstensen

Fagleder Arrangement og medier

astrid.aase.thorstensen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Alfsen

Bibliotekar – Samlingsutvikling

marianne.alfsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marit Caffyn

Bibliotekar – Barn og unge

marit.caffyn@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Karen Dalevoll

Konsulent – Den kulturelle bæremeisen/ Tilrettelagte tjenester

karen.dalevoll@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Eydis Alda Eikeland

Bibliotekar – Barn

eydis.alda.eikeland@porsgrunn.kommune.no

tlf:35547170

Ingunn E. Geving

Bibliotekar – Informasjon/Markedsføring

ingunn.eikeland.geving@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Nina Gjeruldsen

Konsulent – Økonomi

nina.gjeruldsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Turid V. J. Gjestland

Bibliotekar – Tidsskrifter

turid.v.j.gjestland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Mari Honningdal

Bibliotekar – Barn og ungdom/Tilrettelagte tjenester

mari.honningdal@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Monica Johnsen

Sekretær

monica.johnsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marianne Andersen Løyland

Konsulent – Pc-hjelp

marianne.andersen.loyland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Marcus Patai

Konsulent – Teknisk utstyr
marcus.patai@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Kjersti Slette

Bibliotekar – Digital utvikling/Lokalhistorie
kjersti.slette@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

Mona Thorjussen

Konsulent – Møterom/Utstillinger

mona.thorjussen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547170

 

 

Translate »
Click to listen highlighted text!