Ansatte

Margit Kiland

Biblioteksjef

margit.kiland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547176

Kari Moldvær

Fagleder Formidling

kari.moldvaer@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547177

Astrid Aase Thorstensen

Fagleder Arrangement og medier

astrid.aase.thorstensen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547179

Marianne Bender

Spesialbibliotekar – Samlingsutvikling

marianne.bender@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547181

Marit Caffyn

Bibliotekar – Barn og unge

marit.caffyn@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547171

Karen Dalevoll

Konsulent – Den kulturelle bæremeisen/ Tilrettelagte tjenester

karen.dalevoll@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547201

Ingunn E. Geving

Spesialbibliotekar – Informasjon/markedsføring

ingunn.eikeland.geving@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547854

Nina Gjeruldsen

Konsulent – Økonomi

nina.gjeruldsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547183

Turid V. J. Gjestland

Bibliotekar – Tidsskrifter

turid.v.j.gjestland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547853

Mari Honningdal

Spesialbibliotekar – Barn og ungdom/Tilrettelagte tjenester

mari.honningdal@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547172

Monica Johnsen

Sekretær

monica.johnsen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547178

Marianne Andersen Løyland

Konsulent – Pc-hjelp

marianne.andersen.loyland@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547236

Marcus Patai

Konsulent – Teknisk utstyr
marcus.patai@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547172

Kjersti Slette

Bibliotekar – Digital utvikling/Lokalhistorie
kjersti.slette@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547182

Mona Thorjussen

Konsulent – Møterom/Utstillinger

mona.thorjussen@porsgrunn.kommune.no

tlf: 35547236

 

 

Translate »
Click to listen highlighted text!